Klasa 1b wraz z wychowawcą od września do 22 maja brała udział w Międzynarodowym Projekcie edukacyjnym, który dążył do rozwijania kompetencji kluczowych u wychowanków poprzez twórcze i aktywizujące podejście do nauki alfabetu. Pomagał wprowadzać litery przy wykorzystaniu różnorodnych i dostosowanych do potrzeb uczniów metod.
Miło nam poinformować o jego zakończeniu 🙂

Informujemy, że specjaliści Miejskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Opolu w Miejskim Centrum Wspomagania Edukacji w Opolu przy ul. Powstańców Śląskich 19 są dostępni w dniach i godzinach ustalonych zgodnie z poniższym harmonogramem:

Zachęcamy Państwa, by przed zgłoszeniem dziecka do Poradni, skorzystać z możliwości konsultacji ze specjalistami w przypadku pytań i wątpliwości, dotyczących rozwoju dziecka, potrzeby uzyskania wskazówek co do dalszego postępowania z dzieckiem, zarówno formalnego jak i praktycznego (oczywiście w zakresie zadań Poradni).

Dnia 21 maja czworo uczniów klas 7 z naszej szkoły (Emilia Szczerba, Kinga Nowak, Oliwia Grabowiecka, Marek Wnuk – Grzeszczuk) wzięło udział w konkursie „Anatomia zdrowia” organizowanym przez LO nr 1 w Opolu. Zostaliśmy bardzo miło przyjęci i oprowadzeni po szkole.

W czasie oczekiwania na wyniki przygotowano dla uczniów ciekawe warsztaty chemiczne. Wszyscy nasi uczniowie wspaniale sobie poradzili, biorąc pod uwagę fakt, że konkurencja była także z klasy 8.

Spośród nich aż dwoje znalazło się na podium: Emilia Szczerba (I miejsce) oraz Marek Wnuk – Grzeszczuk (III miejsce).

Organizatorzy przygotowali wspaniałe nagrody dla laureatów.

Serdecznie gratulujemy!

Uczeń klasy 7a – Marek Wnuk – Grzeszczuk zajął 1 miejsce zdobywając złoty medal na Długodystansowych Mistrzostwach Polski w Kajakarstwie ( Turawa 17 – 19.05.2024r.).

GRATULUJEMY!!!