Zapraszam – wzorem ubiegłych lat – do odwiedzenia biblioteki w okresie wakacji. Zachęcam do wcześniejszego skorzystania z elektronicznego katalogu biblioteki (przycisk poniżej), by znaleźć coś dla siebie 🙂 .

W wakacje biblioteka będzie otwarta w następujących terminach:

28-29 lipca – godz. 9.00-11.00

10-11 sierpnia – godz. 9.00-11.00

Gdybyście byli zainteresowany wypożyczeniem książek w innym terminie, zapraszam do kontaktu przez e-dziennik lub sekretariat szkoły 🙂

Aleksandra Domka-Kordek

Zgodnie z Rozporządzeniem MEN do biblioteki szkolnej zapraszamy:

• od 25 marca 2020 r. – uczniów klas VIII,
  • od 1 czerwca 2020 r. – uczniów wszystkich klas.

Godziny otwarcia biblioteki od 25 marca 2020 r. do odwołania:

wtorek, środa, czwartek – godz. 9.00 – 12.00

Ze względów bezpieczeństwa i konieczności zachowania reżimu sanitarnego zapraszamy od strony wjazdu do szkoły – wejście po schodkach przy bibliotece. Prosimy pamiętać o zachowaniu między sobą minimalnego 2-metrowego odstępu. Proszę o zapoznanie się z procedurami:

Gdyby ktoś chciał założyć konto w MOLNet+ (poniżej przycisk do katalogu), aby zamawiać lub rezerwować książki, proszę o przesłanie na mój adres przez e-dziennik takiej wiadomość, wówczas wyślę odpowiedź, co należy zrobić.

Aleksandra Domka-Kordek

Zapraszam do skorzystania z elektronicznego katalogu biblioteki szkolnej – przycisk poniżej:

Między… książkami

Z książkami bywa tak, że przenoszą nas w inne światy – rzeczywiste lub wyimaginowane, fantastyczne. Bywa też tak, że tłumaczą światy, w których żyjemy, pomagają zrozumieć, zaakceptować…

Zapraszam do odwiedzenia bloga biblioteki, w którym można znaleźć m.in. nieco posłuchajek 🙂