Zapraszam do skorzystania z elektronicznego katalogu biblioteki szkolnej – przycisk poniżej:

Zapraszam do wypożyczeń na okres ferii zimowych – może przyjdzie chętka na jakaś opowieść 🙂

Biblioteka będzie czynna w drugim tygodniu ferii – 15-19 stycznia, godz. 10.00-11.00.

GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI

W roku szkolnym 2023/2024 – jak dotychczas – zapraszam do biblioteki codziennie na każdej przerwie 🙂 Gdyby pierwszaczek miał ochotę przyjść z rodzicem – również zapraszam (można wcześniej umówić się przez e-dziennik).

W okresie wakacyjnym zapraszam do biblioteki w dniach 24 lipca – 2 sierpnia oraz 14-25 sierpnia w godz. 9.00-11.00 🙂

GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI

W roku szkolnym 2022/2023 zapraszam do biblioteki codziennie na każdej przerwie 🙂 Gdyby pierwszaczek miał ochotę przyjść z rodzicem – również zapraszam (można wcześniej umówić się przez e-dziennik).

Zapraszam do wypożyczeń książek również w ferie zimowe – biblioteka będzie czynna w drugim tygodniu ferii, tj. 20-24 lutego, w godz. 9.00-12.00. Książki czekają na Was! 🙂

Aleksandra Domka-Kordek

Zachęcam – mamy mnóstwo nowych książek. Wkrótce opublikuję listę tytułów zakupionych w wakacje w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 🙂 Póki co możecie zajrzeć do zakładki „Zestawienia” w katalogu on-line (https://m007225.molnet.mol.pl/collections?)

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

zapraszamy do biblioteki szkolnej w dniach 26-28 lipca w godz. 10.00-12.00.
Można pożyczyć na drugą część wakacji coś do poczytania i miłego spędzenia czasu, a także zwrócić książki już przeczytane 🙂

W razie innego terminu – zapraszam do kontaktu przez dziennik, na pewno coś ustalimy:)

Z wakacyjnymi pozdrowieniami!
Aleksandra Domka-Kordek

Przypominamy, jak co roku, o możliwości wypożyczenia książek na ferie zimowe, do czego gorąco zachęcamy!

Nie zawsze pogoda sprzyja spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu, a będzie trochę czasu na relaks z jakąś ciekawą historią. Zachęcamy do sięgnięcia po książki, bo ich czytanie zapewnia wielowymiarowy i wielopoziomowy rozwój! Wspólne czytanie, zwłaszcza z młodszymi dzieci,
buduje również bliską relację, co przekłada się bezpośrednio na lepsze funkcjonowanie każdego
z nas.

Książki można wybrać osobiście. A można również – jak dotychczas – dokonywać zamówień konkretnych tytułów poprzez stronę MolNet+ (link w zakładce biblioteki na stronie szkoły)
lub wysyłając wiadomość przez dziennik. Książki będą do odbioru w holu szkoły.

Zapraszamy dziś i jutro, a także w drugim tygodniu ferii
(w pierwszym tygodniu biblioteka będzie nieczynna).

Zapraszamy Was drodzy czytelnicy do odwiedzenia biblioteki, wypożyczenia lub oddania książki od poniedziałku do piątku – sala 26.

Jak od początku nauczania zdalnego zbiory biblioteki szkolnej są dostępne cały czas. Książki można pożyczać za pomocą:

• konta ucznia w MolNet+ (w celu uzyskania konta proszę pisać przez e-dziennik) – zamawiamy interesującą nas książkę,
  • wiadomości przez e-dziennik do nauczyciela-bibliotekarza.

Książki są do odebrania w holu szkoły w godzinach otwarcia szkoły, tam też można pozostawiać książki do zwrotu.

Biblioteka pracuje każdego dnia.

Między… książkami

Z książkami bywa tak, że przenoszą nas w inne światy – rzeczywiste lub wyimaginowane, fantastyczne. Bywa też tak, że tłumaczą światy, w których żyjemy, pomagają zrozumieć, zaakceptować…

Zapraszam do odwiedzenia bloga biblioteki, w którym można znaleźć m.in. nieco posłuchajek 🙂

Zapraszam – wzorem ubiegłych lat – do odwiedzenia biblioteki w okresie wakacji. Zachęcam do wcześniejszego skorzystania z elektronicznego katalogu biblioteki (przycisk poniżej), by znaleźć coś dla siebie 🙂 .

W wakacje biblioteka będzie otwarta w następujących terminach:

28-29 lipca – godz. 9.00-11.00

10-11 sierpnia – godz. 9.00-11.00

Gdybyście byli zainteresowany wypożyczeniem książek w innym terminie, zapraszam do kontaktu przez e-dziennik lub sekretariat szkoły 🙂

Aleksandra Domka-Kordek

Zgodnie z Rozporządzeniem MEN do biblioteki szkolnej zapraszamy:

• od 25 marca 2020 r. – uczniów klas VIII,
  • od 1 czerwca 2020 r. – uczniów wszystkich klas.

Godziny otwarcia biblioteki od 25 marca 2020 r. do odwołania:

wtorek, środa, czwartek – godz. 9.00 – 12.00

Ze względów bezpieczeństwa i konieczności zachowania reżimu sanitarnego zapraszamy od strony wjazdu do szkoły – wejście po schodkach przy bibliotece. Prosimy pamiętać o zachowaniu między sobą minimalnego 2-metrowego odstępu. Proszę o zapoznanie się z procedurami:

Gdyby ktoś chciał założyć konto w MOLNet+ (poniżej przycisk do katalogu), aby zamawiać lub rezerwować książki, proszę o przesłanie na mój adres przez e-dziennik takiej wiadomość, wówczas wyślę odpowiedź, co należy zrobić.