Informacje o rekrutacji
REKRUTACJA ważny komunikat! PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo!

Informujemy, że w związku z sytuacją epidemiczną w kraju w celu zminimalizowania zagrożenia zarażeniem, zgłoszenia do szkoły dzieci obwodowych oraz wnioski o przyjęcie do szkoły dzieci spoza obwodu wraz
z oświadczeniami będziemy przyjmować wyłącznie drogą elektroniczną.
W tym celu zamieszczamy pliki edytowalne (w Wordzie) z prośbą o ich komputerowe wypełnienie i odesłanie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Z chwilą, gdy szkoły zostaną ponownie otwarte i powrócą do zwyczajnego trybu pracy, rodzice zobowiązani będą do dostarczenia wydruku zgłoszeń i wniosków opatrzonych odręcznymi podpisami rodziców.

Przesłanie zgłoszeń i wniosków będzie równoznaczne z ich rejestracją.

Przypominamy terminy rekrutacji:

• zgłoszenia dzieci z obwodu – do 24 kwietnia, do godz. 15.00 - TRWA
  • wnioski o przyjęcie dzieci spoza obwodu – od 23 marca do 24 kwietnia (do godz. 15.00) – ROZPOCZNIE SIĘ

rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 PDF Drukuj Email
Ważne informacje przy zapisie dziecka do szkoły:

• Rodzic /opiekun  prawny dziecka składając dokumenty rekrutacyjne-zgłoszenie/wniosek musi okazać do wglądu dokument tożsamości swój  oraz dziecka z numerem pesel (dowód osobisty, paszport, odpis aktu urodzenia z nadanym numerem PESEL).
  • Dokumenty rekrutacyjne (zgłoszenie lub wniosek plus oświadczenia) muszą być podpisane przez obojga rodziców/opiekunów prawnych
Dokumenty wadliwe(brak wymaganych podpisów), źle wypełnione, nieuzupełnione, nie będą przyjmowane. Dokumenty składają rodzice bądź opiekuni prawni  osobiście w sekretariacie szkoły.

Rekrutacja spoza obwodu 2019/2020 PDF Drukuj Email

W załączniku dokumenty do rekrutacji spoza obwodu.

Rekrutacja 2019/2020 PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,

w załączniku znajdują się następujące dokumenty: uchwała, załącznik nr 1, załącznik nr 2, zarządzenie, zgłoszenie dziecka zamieszkałego w obwodzie szkoły oraz informacja dla rodziców.

Formularze wniosków dla dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły zostaną umieszczone w terminie późniejszym.

Twoje IP: 3.233.220.21
Dzisiaj: Kwi 10, 2020