II etap konkurencji w ramach "Dni Matematyki" PDF Drukuj Email

Drugi etap konkurencji w ramach "Dni Matematyki" - Figurolandia ukończony. Uczniowie wykazali się ogromną wyobraźnią oraz zaangażowaniem. Wśród prac naszych uczniów można zobaczyć m.in. konia trojańskiego, psa o imieniu fifek, lamę z kopalni, zamek, w którym mieszka SpongeBob, robota Wally oraz jego towarzyszy i wiele innych bardzo ciekawych figur. Prace zostały wystawione na korytarzu dolnym oraz górnym.  Zachęcamy do ich oglądania.