WAKACJE W WITRAŻU

Artystyczne podsumowanie letnich przygód.

Na pierwszych zajęciach naszego kółka plastycznego (17.09) postanowiliśmy utrwalić wspomnienia z wakacji w wyjątkowy sposób. Każdy z nas stworzył własny, niepowtarzalny witraż, który od teraz będzie przypominał nam o słonecznych dniach, morskiej bryzie i beztroskich chwilach.

Nasze witraże to prawdziwe dzieła sztuki! Każdy z nich jest inny, tak jak nasze wakacyjne przygody. Większość przedstawia błękitne morze i złocistą plażę. Nie zabrakło w nich leżaków i kolorowych parasoli.

Tworzenie witrażu to nie lada wyzwanie, ale dzięki naszej kreatywności i zaangażowaniu udało nam się stworzyć prawdziwe arcydzieła. Na początku dzieci pracowały nad pomysłem swojego przyszłego dzieła. Następnie, za pomocą kolorowych, pomalowanych kartek, które później techniką targania naklejaly je na podstawie. Ostatnim etapem było dopracowanie witrażu według własnego pomysłu i „dopieszczenie” go dodatkami.

Już teraz zapraszamy wszystkich do oglądania galerii powstałych prac w holu szkoły i już wkrótce podzielimy się wystawą prac z kolejnych zajęć, podczas których dzieci tworzyły nowe, niesamowite dzieła sztuki.

Pozdrawiamy serdecznie – ARTYSTYCZNA DZIESIĄTKA