Tegoroczne edycje wojewódzkich konkursów przedmiotowych właśnie się zakończyły, ale emocje z nimi związane jeszcze nie ostygły. Naszą szkołę pięknie reprezentowali niezwykle utalentowani uczniowie klasy siódmej i szóstej, zdobywając zaszczytne tytuły finalistów!

Jesteśmy dumni z sukcesów naszych uczniów, zwłaszcza że nasi FINALIŚCI są uczniami młodszymi niż ci, dla których konkursy te są przede wszystkim dedykowane (a więc głównie dla ósmoklasistów), a już tak wcześnie udało im zasilić grono najzdolniejszych uczniów Opolszczyzny.

Wyrazy podziwu dla:

Tymona Demichowicza, ucznia klasy 7a – finalisty Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego;

Emilii Szczerby, uczennicy klasy 7a – finalistki Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego;

Natalii Wróbel, uczennicy klasy 6a – finalistki Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego.

Gratulujemy Uczniom, ich Rodzicom, Nauczycielom przygotowującym do konkursów i życzymy zapału oraz wytrwałości w dalszych przedsięwzięciach.

Brawo Wy!