Drodzy Rodzice, mamy przyjemność zaprosić Państwa na  warsztaty  “Emocjonalny Kompas”, które odbędą się 06.03.2024 o godzinie 16:30 na sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Opolu. Spotkanie poprowadzi  psycholog Aleksandra Janik.

Warsztaty „Emocjonalny Kompas” są skierowane do rodziców, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie rozumienia oraz regulacji emocji. Celem spotkania jest wyposażenie Państwa w efektywne narzędzia do budowania zdrowej komunikacji z dziećmi oraz dostarczenie praktycznych wskazówek, które można zastosować w codziennym życiu rodzinnym.

Podczas warsztatów odkryjemy:

• Wiedzę z zakresu regulacji emocji: Jak rozpoznawać i radzić sobie z emocjami – zarówno własnymi, jak i dziecka.
  • Lepszą komunikację z dzieckiem: Techniki i strategie komunikacji, które pomogą w budowaniu silnej więzi emocjonalnej.
  • Praktyczne wskazówki: Proste, ale skuteczne metody wspierające rozwój emocjonalny dziecka.

Zachęcamy do udziału w tych inspirujących warsztatach, które będą doskonałą okazją do zdobycia cennych umiejętności i wiedzy, jak również do wymiany doświadczeń z innymi rodzicami.

Aleksandra Janik

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 do klas pierwszych

Ucznia do szkoły zapisują wyłącznie rodzice lub opiekunowie prawni. Rodzic składający w szkole zgłoszenie do szkoły/wniosek o przyjęcie do szkoły  zobowiązany jest przedłożyć dokument tożsamości w celu potwierdzenia danych osoby zapisującej dziecko do szkoły oraz dokument tożsamości dziecka zawierający numer PESEL (np. dowód osobisty, paszport).

Dokumenty dotyczące zapisu dziecka do szkoły muszą podpisać oboje rodzice.

Szczegóły w załącznikach.