Na pierwszym, w tym roku szkolnym, zebraniu Rady Rodziców podjęto decyzję o utrzymaniu składek na Radę Rodziców na dotychczasowym poziomie i zasadach. Tym samym składki roczne prezentują się następująco:- przy jednym dziecku w PSP nr 10 w Opolu opłata wynosi 50 zł za cały rok,
– przy dwojgu dzieciach w PSP nr 10 w Opolu opłata wynosi 35 zł
za każde dziecko w danej klasie, czyli w sumie 70 zł za cały rok,
– przy trzecim i kolejnym dziecku w PSP nr 10 w Opolu rodzice są zwolnieni z opłaty.

Wpłat można dokonywać bezpośrednio na rachunek Rady Rodziców lub u skarbników klasowych.
Rachunek bankowy:

Bank Spółdzielczy w Zawadzkiem
numer rachunku: 88 8909 0006 0040 0412 2578 0001

Adres mailowy do Skarbnika RR: popielada@gmail.com

Zwrot dla poszczególnych klas w wysokości 45% wpływów ze składek na Radę Rodziców wpłaconych przez daną klasę następuje na koniec każdego roku szkolnego w czerwcu pod warunkiem, że dana klasa wpłaci do 31 grudnia danego roku szkolnego minimum 60% wymaganej kwoty składki za daną klasę.