Realizując Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa i korzystając z pięknej pogody Uczniowie z klasy 1c doskonalili umiejętność samodzielnego czytania. Seria książek „Czytam Sobie” przypadła Pierwszakom do gustu.

Dziś uczniowie naszej szkoły: Martynka Krul z kl. 2a, Bartek Kocik z kl. 4a, Hugo Kielanowski z kl. 5b, Karol Lipnicki z kl. 6b oraz Milena Łabuz z kl. 6a reprezentowali nas w konkursie z języka angielskiego „Macmillan Primary School Tournament” organizowanym przez PSP nr 2 w Opolu przy współpracy z wydawnictwem Macmillan

Walka była dość wyrównana a zadania wcale nie takie proste, dlatego gratulacje należą się każdemu uczestnikowi/uczestniczkom z osobna.

Miło jest nam ogłosić, że Milena Łabuz zajęła 2 miesiące w kategorii klas 6-7!

Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że choć to pierwszy taki konkurs, to nie ostatni i trzymamy kciuki za sukcesy językowe naszych uczniów w przyszłości.

Anglistki z PSP 10 czyli Ania Rzepczyńska, Marysia Bury i Agnieszka Bandrowska