Młodzieżowa Rada Miasta Opola

Młodzieżowa Rada Miasta Opola, za naszym pośrednictwem, pragnie przekazać Państwu zaproszenie do współpracy i promocji projektu „Opolskie dla młodzieży”.
Uroczyste rozpoczęcie oraz spotkanie informacyjne odbędzie się 12 maja o godz. 11:00
w namiocie za Wojewódzką Biblioteką Publiczną przy ul. Piastowskiej 20.

Zgłaszając się do projektu można uzyskać 4 tysiące złotych na dowolną młodzieżową inicjatywę m.in. w obszarze ekologii, kultury czy sportu (dla przykładu: sprzątanie szkolnego boiska z poczęstunkiem i gadżetami, kino na świeżym powietrzu, turniej z nagrodami).Głównym celem projektu jest zaangażowanie młodzieży w kreowanie pomysłów i ich realizację.
Jest to duży potencjał i nowe możliwości dla Samorządów Uczniowskich w Państwa szkołach.

Wszystkimi formalnościami zajmą się organizacje pozarządowe, które zostały wybrane do organizacji tego przedsięwzięcia i również będą dostępne na spotkaniu.

Podczas planowanego spotkania będzie można również uzyskać dodatkowe materiały informacyjne.