Wiadomo, że „sukces nie jest przypadkiem. To ciężka praca, wytrwałość, nauka, nauka, poświęcenie, a przede wszystkim miłość do tego, co robisz lub uczysz się robić” – mawiała światowej sławy gimnastyczka  L. Latynina. Sport uczy cierpliwej pracy, ale też nagradza sukcesami wytrwałych, a takich nie brakuje wśród uczniów naszej szkoły.

Nikodem Marek i Gabriel Marek w sobotę 23 kwietnia odnieśli sukcesy w międzynarodowych zawodach Turnieju Karate Shinkyokushin Kobierzyce Cup w kumite (walki kontaktowe), zdobywając odpowiednio I i II miejsce. Bracia pokonali wielu zawodników z Łotwy, Czech, Ukrainy i Polski –  w rozgrywkach w rożnych kategoriach wagowych startowało ponad 400 osób.

Gratulujemy zwycięstwa i życzymy, by duch sportowej walki dodawał sił w kolejnych turniejowych szrankach, nie tylko na macie:)