Z radością informujemy, że Kajetan Marcinowicz z klasy 8a został laureatem konkursu matematycznego o Puchar Dyrektora PLO nr 1w Opolu. W konkursie brało udział 51 zawodników z 17 szkół województwa opolskiego, a Kajtek indywidualnie wywalczył I miejsce.

Gratulujemy!

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza przedszkola i szkoły podstawowe do udziału w konkursie plastycznym pt.: TAJEMNICE ROŚLINNEGO POJAZDU dla  dzieci w wieku 6-9 lat.

Szczegóły:

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody! Termin nadsyłania prac do 3.05.2022

12.04.2022 (wtorek) o godzinie 9.00 w LO V w Opolu odbył się finał o Puchar Dyrektora LO V. Naszą szkołę reprezentowała Lena Nowacka, uczennica pani Marii Bury z klasy VII A. Lena okazała się najlepsza i zajęła I miejsce, zdobywając Puchar Dyrektora LO V.

Gratulujemy sukcesu Lenie.

12 kwietnia 2022 roku odbył się Wojewódzki Konkurs Zdobienia Jaj Wielkanocnych PISANKA 2022 w MDKu.
Uczniowie naszej szkoły świetnie się zaprezentowali.

I miejsce zdobyła Sabina Przybysz z klasy 4a w grupie starszej, technice rytowniczej
II miejsce otrzymał Dawid Papała z klasy 2a w grupie młodszej, technice batikowej
III miejsce zdobyła Matylda Niestrój z klasy 5a w grupie starszej, technice oklejanej.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

W poniedziałek w naszej szkole odbyło się wielkanocne szukanie jajek, czyli „Easter Egg Hunt”. Uczniowie szukali ukrytych na korytarzu jajek a następnie mieli za zadanie wykonać ćwiczenia w drużynach.