Mój przyjaciel Robot – zajęcia indywidualne z wykorzystaniem Photon Robota

Na zajęcia przybył niespodziewany gość – Photon Robot. Niestety zapomniał podstawowych umiejętności, nie miał nawet ziemskiego imienia. Naszym dzisiejszym zadaniem było zaprzyjaźnić się z Robotem i zabrać go w podróż po Polsce. Wspólnie przypomnieliśmy sobie kierunki świata i wyruszyliśmy po wspólną przygodę.

Photon Robot rozbudza ciekawość uczniów i motywuje do wykonania zadania. Dzieci uczą się jak korzystać z nowych technologii. Jednocześnie przyswajają wiedzę naturalnie, łącząc teorię z praktyką. W trakcie zajęć z Robotem edukacyjnym wspólnie uczymy się kolorów, kierunków oraz reagowania na bodźce zewnętrzne. Ćwiczymy umiejętności postrzegania i zapamiętywania, a także wspomagamy rozwój emocjonalny i fizyczny.

Robot edukacyjny uczy się wraz z dzieckiem, popełnia błędy, poprawia je i odnosi sukcesy.

Na lekcji dobrze się bawimy i razem uczymy.