Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 w Opolu zaprasza dzieci i młodzież  z szkół podstawowych w Opolu do udziału w konkursie: „Niepełnosprawni są wśród nas” .Serdecznie zapraszamy.

W załączniku umieszczony jest regulamin konkursu.

Głównym celem konkursu jest popularyzacja integracji społecznej zdrowych i niepełnosprawnych dzieci. Celem konkursu jest również pobudzenie wyobraźni plastycznej, kreatywności i możliwości zaprezentowania swoich umiejętności uczestnikom konkursu.

W konkursie mogą uczestniczyć uczniowie ze szkół podstawowych, miasta Opole.

Uczestnicy rywalizować będą w 2 grupach wiekowych:

1) uczniowie klas I –III,
2) uczniowie klas IV – VIII,

Warunki:

Samodzielne przedstawienie tematu.
Format – A3 lub A4.
Technika dowolna: ołówek, kredki, pastele, farby plakatowe, akwarele, wycinanka, wydzieranka, kolaż, techniki mieszane itp.