Wyniki konkursu na najbardziej oryginalne „nakrycie głowy na Dzień Św. Patryka”

W ubiegłą środę tj. 17 marca świętowaliśmy w szkole Dzień Św. Patryka i choć świętowanie to w obecnych czasach za dużo powiedziane, to jednak w klasach I-III udało się przeprowadzić lekcje kulturowe dotyczące tego zielonego dnia, a i uczniowie chętnie wzięli udział w konkursie na najbardziej zielone przebranie.

Szkoła również zyskała odrobinę symboli, które zawisły na szkolnym korytarzu.
Uczniowie klas starszych również przypomnieli sobie co nieco o narodowym święcie Irlandczyków, i podobnie jak uczniowie klas młodszych mieli okazję wziąć udział w konkursie na najbardziej oryginalne nakrycie głowy inspirowane świętem Patryka.

Bardzo dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie, a wyniki prezentujemy na zdjęciach poniżej.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego szkolnego bloga językowego Englishzonepsp10 i przeczytania postu o Dniu Św. Patryka, który przygotowali uczniowie obecnych klas 4a i 4b w zeszłym roku.

Link dostępny tutaj: https://englishzonepsp10.blogspot.com/2020/04/st-patricks-day.html