Nabór do I klasy Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Opolu na rok 2021/2022

Szanowni Państwo!

Prosimy rodziców i opiekunów uczniów zamieszkujących w obwodzie
Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Opolu o podjęcie jak najszybciej decyzji dotyczącej wyboru szkoły, w której Państwa dziecko rozpocznie naukę w klasie I.

W przypadku wyboru naszej szkoły prosimy o niezwlekanie ze złożeniem zgłoszenia w sekretariacie,
a w przypadku wyboru innej placówki prosimy o mailowe powiadomienie o tym fakcie dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Opolu, pisząc na adres
e-mail: sekretariat@psp10opole.eu

Pozwoli to nam lepiej przygotować się do organizacji kolejnego roku szkolnego i umożliwi dyrektorowi przygotowanie ewentualnych wolnych miejsc dla zainteresowanych ofertą szkoły uczniów spoza jej obwodu.