„Program CYBER.MIL z klasą”

UWAGA ÓSMOKLASISTO!

Jeśli już teraz wiesz, że stać Cię na więcej, że zwyczajna nauka nie rozwinie Twojego potencjału,
może warto pomyśleć o szkole ponadpodstawowej i klasie o profilu „Cyberbezpieczeństwo
i nowoczesne technologie informatyczne”?

CYBER.MIL Z KLASĄ – INWESTYCJA W SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ
Zapewne jesteś uważnym obserwatorem i widzisz, że rozwój i technika pędzą w zastraszającym tempie. Współczesny świat kładzie olbrzymi nacisk na kreatywność i niecodzienność.
Ale żeby zaistnieć za kilka lat jako dobry specjalista, działanie musisz podjąć już dziś.

Jednym z takich rozwiązań, który może otworzyć przed Tobą okno na świat, jest nauka w szkole średniej,
w klasie objętej „Programem CYBER.MIL z klasą”.
W trakcie nauki oprócz informatyki na bardzo wysokim poziomie, będziesz uczył się również
takich ciekawych przedmiotów jak kryptografia, algorytmika, cyberbezpieczeństwo, zarządzanie bezpieczeństwem danych i informacji.

Sam dobrze wiesz, jak ważne są nowoczesne technologie i bezpieczeństwo.
Edukacja z tych przedmiotów pozwoli Ci już dzisiaj nauczyć się obsługiwać przyszłe realia.
Zdobędziesz wiedzę i kompetencji z obszaru współczesnych zagrożeń cyfrowych,
zarządzania ryzykiem w zakresie cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa systemów informacyjnych
oraz kryptograficznych aspektów ochrony danych.

Wszelkie pytania proszę kierować pod adres:
E-mail: kontakt@cyber.mil.pl,
REKRUTACJA: rekrutacja@cyber.mil.pl