W środę, tj. 16.12.2020r., o godzinie 16:00 odbędzie się już trzecia wideokonferencja z cyklu:
Zagrożenia w Cyberprzestrzeni. Spotkanie z rodzicami i nauczycielami w ramach Opolskiej Szkoły Ćwiczeń poprowadzi pan Bartosz Mirucki, analityk zachowań dzieci młodzieży w sieci oraz wykładowca z WSZiA w Opolu.

Tym razem porozmawiamy o funkcjonowaniu dzieci w rzeczywistości przeciążonej informacjami.
Udział w spotkaniu dostarczy jego uczestnikom wiedzy o tym, w jaki sposób przeciążenie wpływa na stan psychiczny dziecka i jak rozmawiać z nim o tym problemie. Prowadzący udzieli również wskazówek dotyczących radzenia sobie z przeładowaniem informacjami.

Za pomocą e-dziennika udostępnimy Państwu dzień wcześniej link, oraz instrukcję jak dołączyć do wideokonferencji. Tym razem połączymy się z prowadzącym w aplikacji TEAMS.

Materiały z warsztatów w formie linku do prezentacji Google zostaną przesłane zainteresowanym uczestnikom na e-mail.