W środę, tj. 25.11.2020r., o godzinie 16:00 odbędzie się druga wideokonferencja z cyklu:
ZAGROŻENIA W CYBERPRZESTRZENI. Spotkanie z rodzicami i nauczycielami w ramach współpracy Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Opolu z Opolską Szkołą Ćwiczeń poprowadzi pan Bartosz Mirucki, analityk zachowań dzieci młodzieży w sieci oraz wykładowca z WSZiA w Opolu.

Tym razem porozmawiamy o tym, jakie lęki generuje korzystanie z sieci we współczesnym świecie. Uczestnicy spotkania dowiedzą się o aktualnych zagrożeniach wynikających z aktywności dziecka w sieci, w tym mediach społecznosciowych i poznają terminy oraz pojęcia używane w celu opisu zachowań ekstremalnych w sieci. Prowadzący wyjaśni również społeczne znaczenie zjawiska trollingu oraz opulencji.

Zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu.
Pod podanym linkiem:

dołączacie Państwo w środę, 25.11.2020, o godzinie 16.00 do warsztatów,
poprzez kliknięcie opcji: „Dołącz jako gość”, jeśli nie posiadają Państwo konta na Skype.
Jeśli takie konto Państwo posiadacie – dołączacie poprzez kliknięcie opcji: „Zaloguj się lub utwórz”.
W przypadku użytkownika chcącego skorzystać z opcji „gościa”, wymagane będzie podanie imienia.