Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej części projektu Powietrznej Akademii Airly, Veolia i Onet. Po sukcesie pierwszej edycji i licznych pytaniach uczestników zdecydowaliśmy się przeprowadzić nową,
jesienną edycję BEZPŁATNYCH zajęć online. Nasze lekcje tak jak poprzednio skierowane są do uczniów szkół podstawowych i mają na celu pomoc w edukacji domowej.

W tej edycji poruszone zostaną następujące zagadnienia:

• Gazy jako zanieczyszczenia powietrza
  • Akumulacja zanieczyszczeń – gdzie gromadzi się smog?
  • Odnawialne źródła energii
  • Sposoby oszczędzania energii

Powietrzna Akademia to lekcje online na platformie ClickMeeting (45 min.). Każdy uczestnik chcący wziąć udział w zajęciach musi dysponować urządzeniem z dostępem do Internetu oraz zalogować się do platformy używając swojego lub rodziców adresu e-mail.

Na wszelkie dodatkowe pytania z chęcią odpowiedzą przedstawiciele

Marta Szemraj, m.szemraj@airly.org. tel. 514 836 164
Szymon Lasoń, s.lason@airly.org, tel. 507 416 473
Jurand Saternus, j.saternus@airly.org. tel. 519 016 451

Więcej informacji pod linkiem:

Dla uczniów, którzy nie będą mogli wziąć udziału w zajęciach online oraz dla tych, którzy spragnieni są dodatkowej wiedzy organizatorzy przygotowali extra materiały edukacyjne w formie książeczki do pobrania.

Zapraszamy i do zobaczenia!