W ubiegłym tygodniu, w ramach obchodów Dnia Edukacji Narodowej, w naszej szkole odbył się wewnątrzszkolny konkurs plastyczny na najlepszy portret lub karykaturę wybranego nauczyciela.

Nasi uczniowie z chęcią wzięli w nim udział, jednak komisja konkursowa w składzie:
P. Irena Lipok, P. Gabriela Midek-Botor oraz P. Agnieszka Bandrowska, wyłoniła trzy najlepsze prace.

Wybór nie należał do najłatwiejszych, bowiem utalentowanych oraz pomysłowych uczniów w naszej szkolnej „rodzinie” nie brakuje.
Prace musiały spełnić warunki regulaminu, a w tym zawierać charakterystyczne dla portretu lub karykatury cechy.

Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że miejsce:

I miejsce zajęła Agatka Sołtys z kl. 6a,
II miejsce zajęła Marta Tsivko z kl. 4b,
III miejsce zajął Valentyn Kushniryk z kl. 5a,

dodatkowo wyróżnienie otrzymali:

Oskar Mateja z kl. 6b
Matylda Niestrój z kl. 4a.

Zwycięzcy oraz wyróżnieni uczniowie otrzymali już nagrody, jednak raz jeszcze serdecznie im gratulujemy!

Wystawa prac dostępna jest na szkolnym korytarzu tuż przy salach nr 4 i 5. Ze względu na obecne ograniczenia, publikujemy zwycięskie portrety oraz prace pozostałych uczniów również i tutaj.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i chęć sprawienia przyjemności zarówno sobie (nie lada gratka, kiedy to Wy- uczniowie przedstawiacie nas – nauczycieli na swój sposób), jak i nauczycielom naszej szkoły (w końcu to my – nauczyciele mięliśmy okazję przekonać się ja Wy – uczniowie nas postrzegacie).

Mamy nadzieję, że to nie ostatni taki konkurs, i że wszystkim oglądającym poniższe zdjęcia uda się rozpoznać narysowanych nauczycieli.

Serdecznie pozdrawiamy!
Organizatorki konkursu: Irena Lipok oraz Agnieszka Bandrowska