Firma Marciniak S.C wychodząc na przeciw rosnącym oczekiwaniom rodziców, wprowadziła system zamawiania obiadów Online.

W roku szkolnym 2020/2021 posiłki szkolne dostarczać będzie firma cateringowa
MARCINIAK S.C. ,
z siedzibą w Opolu, ul. Koszyka 21.

OBIADY BĘDĄ WYDAWANE OD 21.09.2020r.

Zamawianie i zakup posiłków odbywać się będzie wyłącznie
za pomocą aplikacji Marciniak Obiady.

OD DNIA 16.09.2020 BĘDZIE MOŻNA JUŻ DOKONYWAĆ W APLIKACJI ZAMÓWIEŃ I OPŁAT ZA OBIADY.

W załączniku szczegółowa instrukcja zamawiania posiłków dla użytkowników Marciniak Obiady

Do rejestracji w aplikacji zapraszamy również nauczycieli oraz pracowników szkoły

Tych z Państwa, którzy planują korzystać z żywienia w oparciu o refundację (OPS, CPS lub inne źródła finansowania) prosimy o dostarczenie do firmy Marciniak S.C. stosownej dokumentacji i nierejestrowanie się w aplikacji – zrobi to za Państwa administracja stołówki po otrzymaniu dokumentów potwierdzających przyznanie refundacji.

Kontakt i wszelkie informacje na stronie:
Tel. 77 457 30 14
Tel. 605 626 282