Pękamy z dumy i z radością informujemy,  że Maria Całus,  uczennica klasy 6a, została  uhonorowana nagrodę specjalną za szczegolne walory językowe pracy literackiej przyznaną przez Katedrę Języka Polskiego Instytutu Językoznastwa UO  w Miedzyszkolnym Konkursie Literackim” Młody Literat” oraz wyróżnieniona za pracę literacką w tym samym konkursie.

Marysia napisała opowiadanie z dialogiem i elementami opisu pt.”Moja przygoda w Krainie Dźwięków”.

Gratulujemy Marysi i życzymy wielu literackich natchnień i kolejnych sukcesów.

Kolejny sukces naszych zdolnych uczniów!

9 maja odbył się II etap konkursu matematycznego „Puchacz Piotr”. Naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów klasy Ia i Ib.

Do finału, który odbędzie się w Warszawie 9.06.2024r., zakwalifikowała się uczennica klasy Ia – Łucja Demichowicz.

To ogromny sukces i wielkie wyróżnienie, ponieważ w I etapie brało udział blisko 50 tysięcy uczniów, a w II etapie już tylko 4300! Do Warszawy zakwalifikowała się niewielka grupka młodych matematyków.

Prosimy o trzymanie kciuków, a Łucji życzymy powodzenia!