,,KODUJ Z GIGANTAMI”

W imieniu Gigantów Programowania zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie w promocji naszej akcji ,,Koduj z Gigantami” – bezpłatnych warsztatów programowania dla dzieci i młodzieży od 7 do 18 roku życia. 

Celem akcji jest rozwijanie umiejętności cyfrowych i kompetencji przyszłości wśród najmłodszych. Warsztaty odbywają się w formie stacjonarnej i online, z wykorzystaniem platform dostosowanych do wieku i umiejętności uczestników. Dla najmłodszych przygotowano m.in zajęcia z Minecraft Education i Scratch, natomiast starsze dzieci mogą poczuć się jak prawdziwi programiści,  pracując w językach programowania C++ czy Python.

Jesteśmy przekonani, że z Waszym wsparciem i zaangażowaniem w rozwój edukacji, możemy osiągnąć jeszcze większy sukces. Będziemy wdzięczni za opublikowanie informacji na oficjalnych stronach internetowych, a także rozesłanie informacji do szkół podlegających Waszej jurysdykcji. 

Informujemy również, że w tej edycji patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent miasta Opole, a stacjonarne warsztaty w naszym mieście odbędą się na ulicy Ozimskiej 48.

W załączeniu znajdziecie Państwo informację prasową oraz plakat do wykorzystania w publikacji. Dodatkowo, przesyłamy mail do szkół oraz krótkie posty zachęcające rodziców do udziału w tej wartościowej inicjatywie.

Z góry dziękujemy za wsparcie i mamy nadzieję, że razem możemy przyczynić się do rozwoju cyfrowego dzieci w regionie.

Z poważaniem, Gwara Łukasz