Podsumowanie Akcji „Hazard? Nie daj się wciągnąć!” w Naszej Szkole!

15 grudnia 2023 roku nasza szkoła gościła Panią Annę Jackowską-Polewczak i Panią Irenę Żuk, które poprowadziły fascynujące zajęcia w ramach akcji „Hazard? Nie daj się wciągnąć!” zorganizowanej przez Krajową Administrację Skarbową.

Co działo się podczas spotkania?

🧠 Warsztaty przyniosły niezwykłe doświadczenie edukacyjne, ukierunkowane na świadomość finansową oraz bezpieczne podejście do zagrożeń związanych z hazardem.

🌐 Odkrywaliśmy razem świat ryzyka i gier losowych, ucząc się, jak unikać pułapek oraz podejść do kwestii finansowych z rozwagą.

🗣️ Interaktywne dyskusje pozwoliły nam dzielić się wiedzą i doświadczeniem, tworząc przy tym otwartą przestrzeń do zadawania pytań.

Dziękujemy wszystkim uczniom za aktywny udział! Wasza ciekawość i zaangażowanie sprawiły, że to wydarzenie było wyjątkowe.