„Obywatelski Czwartek”

Na prośbę Centrum Dialogu Obywatelskiego przesyłamy zaproszenie na wydarzenie organizowane w ramach cyklu spotkań pn. „Obywatelski Czwartek”.

28.09.2023 r., godz. 16:00 – Obywatelski Czwartek – „Depresja – choroba współczesności”

Podczas spotkania zostaną poruszone tematy związane z depresją, jej przyczynami, objawami, dostępnością wsparcia oraz leczenia, a także sposobami radzenia sobie z trudną rzeczywistością.

Spotkanie poprowadzą Pani Maria Jeleń – kierownik Punktu Zgłoszeniowo – Koordynacyjnego oraz Pani Maria Latusek- Mierzwa- Psycholog.

Obywatelskie czwartki to otwarte spotkania odbywające się w każdy, ostatni czwartek miesiąca, w godzinach 16:00-17:00, w siedzibie Centrum Dialogu Obywatelskiego przy ul. Damrota 1.

Wydarzenie dedykowane jest wszystkim chętnym mieszkańcom i mieszkankom miasta Opola i nie tylko. Comiesięczne spotkania o różnorodnej tematyce, stanowią wyjątkową okazję do poszerzania wiedzy w ważnych i ciekawych dla społeczeństwa obszarach.

Obywatelskie czwartki – działanie zainicjowane przez Pełnomocniczkę ds. Równego Traktowania przy Centrum Dialogu Obywatelskiego Urzędu Miasta Opola.