JESIENNA EDYCJA PROGRAMU „UMIEM PŁYWAĆ”

8 września 2023 startuje elektroniczna rekrutacja na jesienną edycję programu „Umiem Pływać”. Zajęcia mają charakter ogólnodostępny, nieodpłatny i będą stanowić uzupełnienie powszechnej nauki pływania klas III jaka już funkcjonuje w naszym Mieście.

Bardzo prosimy o zapoznaniem się z pismem Dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego
w Opolu dotyczącym prośby o udostępnienie informacji o rekrutacji do programu wśród rodziców dzieci z klas I- II opolskich szkół podstawowych.

Zapisy będą się odbywać poprzez formularz elektroniczny. Link zostanie uruchomiony w piątek
o godzinie 12:00.

Zajęcia mają charakter ogólnodostępny, nieodpłatny i będą stanowić uzupełnienie powszechnej nauki pływania klas III jaka już funkcjonuje w Naszym Mieście. W edycji jesiennej przygotowano 120 miejsc dla chętnych dzieci w dziesięciu grupach ćwiczeniowych po 12 osób. Kurs liczy 20 godzin nauki pływania realizowanej na basenie „Wodna Nuta” w systemie weekendowym
(sobota i niedziela) w okresie wrzesień – grudzień 2023 r.

Wszelkie informacje dotyczące dostępne są na stronie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu: www.mos.opole.pl w zakładce Realizowane Projekty/Umiem Pływać.