Jesień – astronomiczna 22 września

Po upalnym lecie, podczas którego całe dnie można spędzać poza domem, krótkie jesienne dni wydają się mdłe i nudne. Często chodzimy wtedy z kąta w kąt, bo przecież nikomu z nas nie chce się wyjść z domu.

Jednym słowem: nuda! Ale czy jednak jesień musi być nudna? Przecież warto ją sobie umilać. Spędzanie większej ilości czasu w domu może mieć swoje zalety…. o czym można przekonać się poniżej.

Uczniowie na świetlicy szkolnej jak również klasa II A mimo chłodniejszych dni przygotowały piękne prace jesienne.

Pierwsza klasa również poznała historię wielkiej przygody Jeżyka – piękna, ilustrowana historia ucząca samodzielności, zaradności.

Uczniowie porównali przygody Jeżyka do swojego pierwszego dnia w szkole – strach przed nieznanym.