Ogólnopolski konkurs „Mistrz Wypracowań”dla uczniów szkół i nauczycieli

I edycja ogólnopolskiego konkursu wypracowań „Mistrz Wypracowań” organizowanego przez
Portal www.dyktanda.pl.
Konkurs skierowany jest do osób posiadających „lekkie” pióro i które chcą się „sprawdzić” w pisaniu wypracowań na tematy powiązane z językiem polskim.

Konkurs jest podzielony na 5 kategorii: uczniowie klas 1-3, 4-6, 7-8, uczniowie szkoły średniej
oraz kategoria „wszyscy”, w której poza wymienionymi wcześniej osobami mogą wziąć udział
także dorośli i nauczyciele.
Wszystkie wypracowania uczestników zostaną sprawdzone przez moderatora konkursu.
Jakość nadesłanej pracy, a także poprawność językowa i ortograficzna wpływa na liczbę otrzymanych punktów.

Konkurs będzie trwał do 22 listopada 2020 r. Korzystanie ze strony i udział w konkursie jest bezpłatny. Oprócz mistrzowskich dyplomów i tytułów, na zwycięzców czekają  cenne nagrody.

Nagrody główne w konkursie (315 sztuk!) to:

• najnowsza konsola Xbox Series X,
  • najnowsze PlayStation 5 Digital Edition,
  • najnowsza Konsola Xbox Series S,
  • Tablety Samsung Galaxy Tab A5 8′,
  • Gimbale PNY MOBEE Gimbal Stabilizer,
  • opaski sportowe Mi Smart Band 5,
  • dostępy do serwisu z e-bookami oraz audiobookami Legimi na 3 miesiące.

Ponadto w niniejszym konkursie każdy uczestnik (który zdobędzie minimum 1 punkt) ma zagwarantowaną nagrodę – darmowy dostęp próbny do serwisu Legimi na 30 dni!

Więcej informacji dotyczących konkursu znajdą Państwo pod adresem: