Webinarium dla rodziców

Informujemy, że w dniu 22 września, o godzinie 20.00 Tomasz Rożek, doświadczony dziennikarz i znany popularyzator nauki prowadzący programy w telewizji i radiu oraz swój autorski kanał Nauka. To lubię, poprowadzi webinar pod nazwą: Dzieci i młodzież a media społecznościowe.
W spotkaniu uczestniczyć będą:

• Marta Witkowska – psycholog z Akademii NASK, ekspertka zajmująca się profilaktyką, diagnozą
    i interwencją w obszarze zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, prowadząca szkolenia dla specjalistów w zakresie rozwoju i zagrożeń okresu dojrzewania
    i funkcjonowania nastolatków w sieci,
  • dr Maciej Dębski, założyciel i prezes Fundacji Dbam o Mój Zasięg, socjolog problemów społecznych, wykładowca akademicki, edukator społeczny, ekspert w realizacji badań naukowych.

Więcej informacji oraz link do wydarzenia poniżej:

Do zobaczenia!
#ePolakpotrafi #niezagubdzieckawsieci