Świetlica - dzień "grzeczności i kultury" PDF Drukuj Email

Praca świetlicy ostatnio skupiła się wokół kilku haseł.

Z nadejściem roku 2020, hasło brzmiało " POWITAMY NOWY ROK I KARNAWAŁ" i zaowocował konkursem na maski karnawałowe , które dzieci robiły w czasie zajęć, ale również w domu. Poświęcone są temu trzy gazetki na górnym korytarzu.

Z kolei w zeszłym tygodniu czas upłynął nam pod hasłem "GRZECZNOŚC i kultury bycia w życiu codziennym". Zostały przygotowane karteczki tematyczne do losowania. Jednego dnia losowały je dzieci z klas I - III i miały z tymi hasłami układać zdania. Drugiego dnia losowali uczniowie z klas IV - VIII i tu zadanie było już trudniejsze. Losujący mieli ułożyć dialog w oparciu o podane hasła. W obu dniach wspomagały nas uczennice działające w Samorządzie Uczniowskim. Mamy nadzieję, że ten pomysł zaowocuje lepszymi kontaktami w naszej społeczności uczniowskiej, gdyż akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Twoje IP: 3.233.220.21
Dzisiaj: Kwi 10, 2020