KODUJ Z GIGANTAMI - dodatkowe wolne miejsca dla uczniów PDF Drukuj Email

KODUJ Z GIGANTAMI - starujemy w najbliższy weekend !

Bezpłatne warsztaty z programowania - Koduj z Gigantami w Państwa mieście rozpoczynają się już w najbliższą sobotę 01.02.2020

Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, pod patronatem m.in. Ministerstwa Cyfryzacji.
Trenerzy prowadzący zajęcia to doświadczeni i aktywni zawodowo programiści.

W związku ze zwiększeniem liczby miejsc w niektórych lokalizacjach jest jeszcze szansa na udział w darmowych warsztatach.

Serdecznie prosimy o przekazanie tej informacji uczniom w szkole np. za pomocą Librusa.

Zachęcamy również do udostępniania posta z informacją o zapisach na Facebooku szkoły.

6 edycja bezpłatnych warsztatów programowania KODUJ Z GIGANTAMI

Warsztaty przeznaczone są dla uczniów od 7 do 18 roku życia.

Celem akcji Koduj z Gigantami jest zwiększenie świadomości dzieci i młodzieży szkolnej o programowaniu, zapoznanie się z narzędziami programistycznymi i nowymi technologiami. Misją Gigantów Programowania jest przede wszystkim zwiększenie świadomości o dalszej ścieżce edukacji i pracy w IT.

Przewidzianych jest ponad 5000 miejsc dla uczestników warsztatów w dniach 18.01-16.02.2020 r. w 60 miastach w Polsce.

klasy     I - III szkoły podstawowe  : Scratch, Kodu
klasy  IV - VI szkoły podstawowe : Scratch, AppInventor
klasy VII - VIII szkoły podstawowej oraz ponadpodstawowe : C#, Visual Studio   (również dla szkół ponadpodstawowych)

Harmonogram warsztatów oraz zapisy dostępne pod linkiem :

Zapisy indywidualne, brak możliwości zapisania całej klasy

Ilość miejsc ograniczona!

Z pozdrowieniami,