Rozstrzygnięcie Konkursu na Najpiękniejszą Maskę Karnawałową PDF Drukuj Email
Dnia 20.01.2020r. podczas Balu Karnawałowego rozstrzygnięto konkurs organizowany przez Świetlicę naszej szkoły na „Najpiękniejszą Maskę Karnawałową”. Konkurs miał na celu zaktywizowanie dzieci do rozwijania kreatywności oraz wrażliwości artystycznej uczniów. Jedynym ograniczeniem była tutaj tylko i wyłącznie wyobraźnia artysty, gdyż technika pracy miała charakter dowolny. Maski zgłoszone do konkursu były oceniane przez specjalnie powołane jury. Konkurs ku wielkiej radości organizatorów spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Konkurencja była bardzo duża, a pomysłowość, oryginalność i jakość wykonywanych prac przechodziła nasze najśmielsze oczekiwania. Jak przystało na Karnawał, maski były bogato zdobione za pomocą koronek, cekinów, brokatu i piór różnego koloru. Bardzo trudno było wybrać zwycięzców, jednak specjalnie powołana do tego celu komisja starała się sprostać tak trudnemu zadaniu. Jury postanowiło nagrodzić dzieci osobno z klas 1, 2 jak i 3. Wystawę prac nagrodzonych można zobaczyć na korytarzu szkolnym. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w Konkursie. Dziękujemy również fundatorom nagród: Radzie Rodziców PSP 10, Kinie Helios w Opolu oraz Sali zabaw Bajkowy Labirynt mieszczącej się w Centrum Handlowym Solaris.

Wyniki konkursu na Najpiękniejszą Maskę Karnawałową:
Klasa 1:
  • 1 miejsce – Igor Zieliński,
  • 2 miejsce –Hanna Homętowska,
  • 3 miejsce – Dagmara Gaj.
Klasy 2:
  • 1 miejsce – Sabina Przybysz,
  • 2 miejsce – Mariusz Skowroński,
  • 3 miejsce – Maja Mędrecka oraz Klaudia Śliwińska.
Klasy 3:
  • 1 miejsce – Amelia Leśniowska,
  • 2 miejsce – Marta Tsivko,
  • 3 miejsce – Maria Maćkowiak oraz Matylda Niestrój.
Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom konkursu!

Twoje IP: 3.233.220.21
Dzisiaj: Kwi 10, 2020