Dzień śmiesznej skarpetki PDF Drukuj Email

W dniu dzisiejszym, tj. 19 listopada klasa 2b zorganizowała "Dzień śmiesznej skarpetki". Do działania zainspirowała uczniów książka Justyny Bednarek "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek". Dzieci stworzyły plakaty zachęcające innych do przeczytania książki, uzupełniły lekturniki oraz ubrały swoje śmieszne skarpetki, często nie do pary :)

Uczniowie kl. 2a uczestniczyli w projekcie Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, którego celem jest upowszechnienie czytelnictwa wśród uczniów klas 1-3. Po przeczytaniu książki "Niesamowite przygody dziesięciu skarpet" dzieci wykonały plakaty promujące książkę, następnym krokiem było samodzielne zaprojektowanie i uszycie skarpecianych przytulanek. Na matematyce uczniowie rozwiązywali skarpeciane sudoku, zadania o skarpetkach oraz stworzyli mapę myśli o skarpetce. Załączone zdjęcia pokazują naszą pracę.

mod_vvisit_counterWszystkie dni2195689

Twoje IP: 3.231.229.89