Aktualizacja informacji o podręczniku do nauki religii w szkole podstawowej PDF Drukuj Email

Informacja ze strony: http://wk.diecezja.opole.pl/index.php/katecheta/podreczniki

W związku z przedłużającymi się pracami nad nowym podręcznikiem do klasy I szkoły podstawowej podjęta została ostateczna decyzja o pozostawieniu w roku szk. 2019/2020 starego podręcznika pt.: „Jesteśmy dziećmi Boga” (red. ks. Marcin Wilczek; autorzy: Maria Baron, Edyta Bem).

Wszystkich katechetów, którzy na przełomie maja/czerwca złożyli w swoich szkołach deklaracje o wprowadzeniu nowego podręcznika do religii dla klas I, prosimy o złożenie pisemnej korekty (aneksu), że obowiązywał będzie dotychczasowy podręcznik „Jesteśmy dziećmi Boga”.

Jednocześnie informujemy, że lista obowiązujących podręczników w Diecezji Opolskiej dostępna jest pod linkiem.

Twoje IP: 3.227.254.12
Dzisiaj: Wrz 15, 2019